Slider

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Optymalizacja
działań marketingowych

 

Dla średnich i dużych firm wielkim wyzwaniem jest utrzymanie i koordynacja działu marketingu. Zatrudnienie odpowiednich fachowców to zawsze wielka niewiadoma. Czy poprowadzą moją firmę najlepiej jak można? To jedno z wielu pojawiających się pytań i wątpliwości związanych z inwestycją we własny dział marketingu lub ludzi od reklamy.

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Miesięczne stałe koszty
obsługi marketingu

 

Wystarczy jedna osoba, która koordynuje materiały i hasła reklamowe w firmie, by pojawiły się koszty stałe związane z marketingiem. Zawsze jednak, osoba koordynująca działania reklamowe musi wspierać się zewnętrznymi specjalistami. Możemy do nich zaliczyć między innymi grafików, fotografów, filmowców i designerów. Podsumowując, proces działań marketingowych firmy i tak wychodzi na zewnątrz.

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Nowoczesne podejście
kosztowe

 

Wybierając subskrybcję “Biznes brand support” wszyscy specjaliści z zakresu marketingu są do Twojej dyspozycji przez cały dzień, miesiąc, rok. Dyrektor kreatywny doradzający w każdym aspekcie reklamowym, graficy, informatycy, fotografowie i filmowcy, czuwają nad Twoim wizerunkiem cały czas.

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Dyspozycyjność specjalistów
przez cały czas

 

Życie firmy to ciągła sprzedaż, kontakt z klientem i prezentacja swoich możliwości. Przedsiębiorstwa cały czas informują o swoich produktach i usługach. Komunikacja z rynkiem i klientami powinna przebiegać płynnie, a materiały reklamowe powinny być aktualne i na najwyższym poziomie. Dlatego tak ważne jest, by każda firma współpracowała z agencją reklamową, która bardzo dobrze zna ich ofertę i potrafi doradzić w stworzeniu odpowiedniej reklamy.