Slider

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Optymalizacja
działań marketingowych

 

Dla średnich i dużych firm wielkim wyzwaniem jest utrzymanie i koordynacja działu marketingu. Zatrudnienie odpowiednich fachowców to zawsze wielka niewiadoma. Czy poprowadzą moją firmę najlepiej jak można?

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Miesięczne stałe koszty
obsługi marketingu

 

Wystarczy jedna osoba, która koordynuje materiały i hasła reklamowe w firmie, by koszty jej funkcjonowania były na wysokim poziomie. Zawsze jednak, osoba nadzorująca działania reklamowe musi wspierać się zewnętrznymi specjalistami tj. informatycy, graficy, dyrektorzy kreatywni itp.

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Nowoczesne podejście
kosztowe

 

Wybierając abonament “Biznes brand support” wszyscy specjaliści z zakresu marketingu są do Twojej dyspozycji przez cały dzień, miesiąc, rok. Dyrektor kreatywny doradzający w każdym aspekcie reklamowym, graficy, informatycy, fotografowie i filmowcy, czuwają nad Twoim wizerunkiem cały czas.

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Dyspozycyjność specjalistów
przez cały czas

 

Dodatkowo w “Biznes brand support” raz do roku możesz całkowicie zmienić stronę internetową, a płatne multimedia są do wykorzystania dziesiątki razy. Organizujesz targi? Fotograf jest zawsze do Twojej dyspozycji w ramach abonamentu.