Slider

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Optymalizacja
działań marketingowych

 

Dla średnich i dużych firm wielkim wyzwaniem jest utrzymanie i koordynacja działu marketingu. Zatrudnienie odpowiednich fachowców to zawsze wielka niewiadoma. Czy poprowadzą moją firmę najlepiej jak można?

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Fotograf od zaraz

 

Fotografia nowych produktów i usług. Zdjęcia na targach firmowych lub fotografia poszczególnych etapów inwestycji. Zdjęcia dla nowych pracowników, sesja maszyn i urządzeń, eventów firmowych. Zawsze z naszymi fotografami.

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Grafik, informatyk,
non stop

 

Katalog firmowy, broszura, informator dla kontrahentów z Twoimi produktami. Stawiamy się na miejscu u klienta i omawiamy każdy projekt. Dwudziesto, pięćdziesięcio a może 190 stronicowy katalog firmowy. Zmiany na stronie internetowej? Żaden problem. Jesteśmy cały czas do dyspozycji.

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Materiały reklamowe
przez cały rok

 

Targi branżowe, spotkania biznesowe, wyjazdy i delegacje. Zawsze potrzebne są nowe świeże materiały reklamowe. Dobrze zaprojektowane i świetnie wydrukowane stanowią wizytówkę firmy.
Fotograf stawia się w wyznaczonym miejscu i czasie by zrobić sesję zdjęciową na potrzeby reklamowe. Grafiki tematyczne do social media, projekty plakatów, ulotek, czy strony internetowej - nasi eksperci od multimediów czuwają by w odpowiednim dla Ciebie momencie zareagować.