Slider

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Twoja firma,
Twój własny serial.

 

Social media to życie firmy jak w serialu który trwa i trwa bez końca. Widzami są Twoi klienci. Zachęcaj ich ciągle, by chcieli obserwować Twój biznes i Twoje produkty bądź usługi. Zbuduj ze swoimi klientami i kontrahentami mocną więź przez dzielenie się tym, co w Twojej firmie dzieje się każdego dnia.

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Dobra historia
to dobry
scenariusz.

 

Każda informacja w social mediach powinna być zaplanowana. Prezentacja nowej serii produktów, nowe usługi, nowo zakupione maszyny, nowy pracownik działu HR, oddany projekt do klienta. Wszystkim tym powinieneś się dzielić ze swoją publiką. Stworzymy odpowiednie grafiki, dodamy świetne teksty, zrobimy sesje zdjęciowe i odpowiemy na każde zapytanie klienta w social media.

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Twój social mediowy
call center.

 

Każdego dnia kontaktują się z Twoją firmą nowi i stali klienci. Zależy im na sprawnej i precyzyjnej odpowiedzi. Konta social mediowe świetnie nadają się do tego, by prowadzić z nimi ciągłą konwersację. Instruujemy jak korzystać z naszych produktów oraz na co zwrócić uwagę. Dbamy o to, by być z nimi w ciągłym kontakcie.

KOSZTY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Prezentacja dla
klientów

 

Co pokazać?
Zdjęcia, filmy, grafiki, elementy katalogu, fotografie produktów, wszystko to, co można przesyłać przez internet. My wyposażymy Twój biznes w odpowiednie multimedia, które będą procentować za każdym razem gdy będziemy je publikować. Pomocne będą zdjęcia stokowe, które przydadzą się za każdym razem gdy nie można czegoś na szybko zorganizować. Bazę zdjęć mamy dla Ciebie otwartą cały czas. Wymyśl temat, a my zajmiemy się twórczą kompozycją reklamową tak, by klienci chcieli ciągle obserwować Twoje poczynania.