Slider

FOLK – PIZZA & BISTRO

SMAK, AROMAT, IDEALNY DOBÓR SKŁADNIKÓW

Folk – Pizza & Bistro to miejsce, które wyróżnia się na tle wielu innych nam znanych. Serwują swoim klientom pyszną włoską pizzę, bawią się przy tym smakami oraz niejednokrotnie zaskakują pomysłami.

Piec opalany drewnem sprawia, że pizza jest aromatyczna, a prawdziwe włoskie produkty użyte do produkcji, przenoszą nas do słonecznej Italii.

Folk to nie tylko serwowana pizza, ale również bistro, które codziennie przygotowuje świeże dania z kuchni polskiej.

Na potrzeby projektu stworzyliśmy w lokalu studio produkcyjne. Podczas kilku dni udało nam się nagrać ujęcia filmowe oraz zdjęcia produktów oraz aranżacji.

Głównym założeniem współpracy z firmą Folk było stworzenie strony internetowej, która zaprezentuje przyszłemu konsumentowi ofertę w sposób jak najbardziej przystępny.

Materiał w postaci zdjęć i filmu okazał się świetnym uzupełnieniem strony internetowej. Film nagrany w technologii slow motion podkreśla pasję i zaangażowanie osób, które tak pieczołowicie dbają o każdy detal tej kuchni.

Smakowita soczysta oraz zachęcająca do smakowania kuchni ulotka. Stworzona z myślą o każdym podniebieniu. Wszystkie zdjęcia potraw oraz kawałki pizz zostały zrobione przez nas.

WŁOSKA PIZZA I DOMOWY OBIAD