MICO Collection

Z NIMI PIERWSZE PRZYMROZKI I SROGA ZIMA NIE JEST STRASZNA. CIEPŁO, KOMFORT, MODNE WZORY, TO OGROMNE ATUTY PRODUKTÓW MICO COLLECTION

Doświadczenie, styl, polska jakość, solidność oraz dbanie o detale produktów – to właśnie te cechy opisują naszego klienta.

Główne założenia projektowe obejmowały odświeżenie koncepcji marketingowej firmy, pokazanie jej jako nowoczesnej, stabilnej i profesjonalnej.

Przeprowadziliśmy rewitalizację loga firmowego MICO Collection. Zaprojektowane nowe logo to nowoczesność z odrobiną lekkości.

ZDJĘCIA TYPU “DUCH” NA NIEWIDOCZNYM MANEKINIE ZDOBYWAJĄ CORAZ WIĘKSZĄ POPULARNOŚĆ, SĄ ATRAKCYJNE SPRZEDAŻOWO

Kolejnym krokiem było zaprezentowanie produktów. Idealna czapka typu duch, skarpetki, kominy i szale. Prawdziwie inspirująca praca fotografów i grafików.

ESTETYCZNE I PRZEJRZYSTE STRONY, O CZYTELNEJ ARCHITEKTURZE, UMOŻLIWIAJĄ UŻYTKOWNIKOWI ŁATWE ZAPOZNANIE SIĘ Z FIRMĄ I JEJ OFERTĄ

Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy dwie strony typu Landing Page, które miały na celu zaprezentowanie oferty firmy skierowanej dla kibiców oraz agencji reklamowych.

Kolejnym etapem było stworzenie sklepu internetowego. Wybraliśmy platformę Shoper, na której zajęliśmy się wszystkim – od wyboru koloru czcionki po grafiki i uzupełnienie sklepu produktami.

Całość zamknęliśmy na rozkładówce składającej się z czterech pozycji. Strony, które stworzyliśmy pomagają w utrwalaniu wizerunku firmy otwartej na współpracę.

Ostatnim krokiem było połączenie całości koncepcji marketingowej sklepu internetowego z systemem magazynowym i fakturowym.

BIZNES Z LEPSZEJ STRONY

BE!INTERACTIVE