15 LAT DOŚWIADCZENIA W TWORZENIU FIRMY PRODUKUJĄCEJ MEBLE

Produkty i prace pokazane w stworzonych przez nas materiałach multimedialnych okazały się kolejną trafioną inwestycją firmy OLCZAK.

Powierzone przez firmę OLCZAK zadanie polegało na zbudowaniu przez nas wizerunku komunikującego najważniejsze dla tej firmy wartości.

NAJLEPSZE REALIZACJE KLIENTA

Stworzyliśmy od podstaw formę prezentacji w której decydującą rolę odgrywały realizowane w całości przez nas zdjęcia, filmy, projekty – wizytówka, papier firmowy, katalog oraz strona internetowa.

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ- MINIMALISTYCZNY PROJEKT LOGA

Prosty, bezszeryfowy krój pisma w połączeniu z kolorami czerni i szarości tworzą markę pełną profesjonalizmu. Wyróżnione nazwisko założycieli podkreśla jakość firmy.

ZADBALIŚMY O WIZERUNEK MARKI W SIECI PROJEKTUJĄC NOWOCZESNĄ I SPÓJNĄ Z CAŁOŚCIĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Opracowany przez nas koncept strony internetowej miał za zadanie przedstawienie najwyższej jakości prac klienta w sposób prosty, czytelny i profesjonalny. Strona stworzona i uzupełniona przez nas to dzieło, które powstało z myślą o klientach, którzy wiedzą czego chcą.

KOLEJNYM POWIERZONYM NAM ZADANIEM BYŁO ZAPROJEKTOWANIE KATALOGU

Prosty i minimalistyczny design, czarna ekskluzywna, okładka dopełniona jasnymi kolorami środka. Kilkanaście stron przedstawiających projekty opracowane w każdym detalu.

Firma OLCZAK współpracuje z najlepszymi projektantami. Tworzą oni projekty, najlepsze z najlepszych, pełne elegancji i niebanalnych rozwiązań. Specjalnie na potrzeby projektu zorganizowaliśmy kilka sesji fotograficznych w atelier projektantów.

Wyposażona w najlepsze stworzone przez nas kompletne materiały multimedialne firma Olczak, podbija rynek w Polsce i za granicą.

BIZNES Z LEPSZEJ STRONY

BE!INTERACTIVE